Průvodce výběrem
podložek na cvičení


Podložka na cvičení  >  Tipy na nejlevnější karimatky na cvičení

Tipy na nejlevnější karimatky na cvičení

Karimatku na jógu, nebo aerobic koupíte již za méně než stovku. Tipy na levné karimatky.

Nejlevnější karimatky jsou jednovrstvé s dostatečnými rozměry pro běžné cvičení. Je voděodolná a vhodná i jako podložka pro stanování.

Koupíte ji v e-shopech kolem 80-90 korun.

Dražší už jsou skládací karimatky. Ty koupíte asi za 150 korun. Výhodou je skladnost, stačí ji složit a dát naspod kufru. Vhodná je i na pláž. Dole je na fotce.

Karimatka Yate skládací

Cena karimatek se zvyšuje s tloušťkou materiálu. Ty nejlevnější mají často tloušťku kolem 1 mm, ty dražší (kolem dvou až tří stovek) jsou silnější - kolem 4 mm.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 29. 3. 2013


Další novinky

Co cvičit na podložce

Už vás nebaví základní jednoduché cviky na podložce. Máme pro vás tipy na další cvičení pro každého!

22. 4. 2016

Podložka na cvičení pilates

Cvičení pilates charakterizuje řízený, přesný a plynulý pohyb ze středu těla, doprovázený správným dýcháním. Na počátku 20. století ho vyvinul a propracoval Joseph Pilates v Německu, Velké Británii a Spojených státech amerických.

22. 4. 2014

Jak se vyznat v druzích jógy?

Stejně jako pohyb je pro kvalitní život důležitá vnitřní pohoda. Tělo a mysl jsou neoddělitelně propojeny, a s obojím pracuje jóga.

24. 3. 2014

Kalanetika je cvičení pro každého

Kalanetika, jednoduché, ale velmi účinné cvičení na zpevnění a zformování postavy, byla před 25 lety světovým bestsellerem. I když jsou v módě zase jiné směry, k několika geniálním cvikům z kalanetiky se vyplatí vracet, nebo si je osvojit. Stačí k tomu domácí prostředí, výuková kniha či DVD a vhodná podložka na cvičení.

20. 2. 2014

všechny novinky