Průvodce výběrem
podložek na cvičení


Podložka na cvičení  >  Kalanetika je cvičení pro každého

Kalanetika je cvičení pro každého

Kalanetika, jednoduché, ale velmi účinné cvičení na zpevnění a zformování postavy, byla před 25 lety světovým bestsellerem. I když jsou v módě zase jiné směry, k několika geniálním cvikům z kalanetiky se vyplatí vracet, nebo si je osvojit. Stačí k tomu domácí prostředí, výuková kniha či DVD a vhodná podložka na cvičení.

Principem kalanetiky jsou až stokrát opakované pohyby malého rozsahu, cvičené ve stoji a vleže na zemi. Díky absenci poskoků se hodí i pro dříve narozené, nastávající maminky a lidi s nemocnými klouby.

Autorka kalanetiky Callan Pinckney razila teorii, že život je příliš krátký na to, abychom ho strávili v tělocvičně. Její program je tedy účinný a efektivní i v domácích zkrácených lekcích.

Populární cviky z kalanetiky na břicho, boky a hýždě, pro vnitřní stranu stehen a další už mnoha ženám i mužům doslova vyčarovaly novou, pevnou postavu, a tím značně zvýšily jejich sebevědomí. Zkuste je také – uvidíte!

Sdílejte článek

Zveřejněno: 20. 2. 2014


Další novinky

Chytrá podložka Flowin

Cvičení je Flowin podložce je založené na přirozených a plynulých pohybech na kluzké podložce. Původně pochází ze Švédska a  my jsme jej pro vás vyzkoušeli.

12. 5. 2016

Co cvičit na podložce

Už vás nebaví základní jednoduché cviky na podložce. Máme pro vás tipy na další cvičení pro každého!

22. 4. 2016

všechny novinky