Průvodce výběrem
podložek na cvičení


Podložka na cvičení  >  Podložka na cvičení pilates

Podložka na cvičení pilates

Cvičení pilates charakterizuje řízený, přesný a plynulý pohyb ze středu těla, doprovázený správným dýcháním. Na počátku 20. století ho vyvinul a propracoval Joseph Pilates v Německu, Velké Británii a Spojených státech amerických.

V Praze se každoročně koná Pilates Clinic Festival, sportovní akce pro širokou veřejnost. Účastníci si na ní mohou vyzkoušet různé typy pilates lekcí, pomůcek a jednotlivé stupně náročnosti pod vedením odborníků. Kromě pohodlného sportovního oblečení je pro takovou akci i následné domácí cvičení vyžadována už jen kvalitní fitness podložka. 

Podle žebříčku nejprodávanějších typů z e-shopu představuje dobrý poměr mezi kvalitou a cenou například podložka inSPORTline Eva. Je měkká, neklouzavá, tepelně izolující, s dostatečnou délkou 173 centimetrů. Dokáže perfektně utlumit nárazy a hluk. Uživatelé se shodují, že šikovná podložka dělá každé cvičení v sále, posilovně nebo doma mnohem příjemnější.

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 22. 4. 2014


Další novinky

Chytrá podložka Flowin

Cvičení je Flowin podložce je založené na přirozených a plynulých pohybech na kluzké podložce. Původně pochází ze Švédska a  my jsme jej pro vás vyzkoušeli.

12. 5. 2016

Co cvičit na podložce

Už vás nebaví základní jednoduché cviky na podložce. Máme pro vás tipy na další cvičení pro každého!

22. 4. 2016

všechny novinky