Průvodce výběrem
podložek na cvičení


Podložka na cvičení  >  Tip na drobný, praktický dárek - podložka na cvičení

Tip na drobný, praktický dárek - podložka na cvičení

Podložka na cvičení pilates, jógy, nebo domácí posilování. I takový může být dárek pro ženu.

Dobrým základem jsou podložky s paměťovou pěnou. Naším tipem je Podložka na cvičení inSPORTline Aero 120 x 60 cm, kterou koupíte za asi 500 korun, vybrat si můžete ze dvou barevných variant (viz obrázek).

Podložka na cvičení inSPORTline Aero 120 x 60 cm

Z recenzí na podložku:

  • Zaujal mě materiál a taky barevné provedení. Dobře se na ní cvičí, má vyhovující délku a je za super cenu. Určitě bych ji doporučila. Je vhodná i k cvičení na zemi.
  • Příjemná podložka, je krásně měkká, takže ani při delším cvičení nedochází k otlakům od tvrdé podlahy, částečně protiskluzová.

Pokud hledáte podložku větších rozměrů, tak můžete pořídit modulární fitness podložku na aerobic inSPORTline EVA40 200 x 200 cm. 

Fitness podložka inSPORTline EVA40 200 x 200 cm

Je univerzální, nejen pro aerobic, pro fitcentra i domácí cvičení. Podložka je složená ze čtyř kusů, dá se tedy skládat podle potřeby. Každý díl má metr na metr.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 12. 11. 2014


Další novinky

Co cvičit na podložce

Už vás nebaví základní jednoduché cviky na podložce. Máme pro vás tipy na další cvičení pro každého!

22. 4. 2016

Podložka na cvičení pilates

Cvičení pilates charakterizuje řízený, přesný a plynulý pohyb ze středu těla, doprovázený správným dýcháním. Na počátku 20. století ho vyvinul a propracoval Joseph Pilates v Německu, Velké Británii a Spojených státech amerických.

22. 4. 2014

Jak se vyznat v druzích jógy?

Stejně jako pohyb je pro kvalitní život důležitá vnitřní pohoda. Tělo a mysl jsou neoddělitelně propojeny, a s obojím pracuje jóga.

24. 3. 2014

Kalanetika je cvičení pro každého

Kalanetika, jednoduché, ale velmi účinné cvičení na zpevnění a zformování postavy, byla před 25 lety světovým bestsellerem. I když jsou v módě zase jiné směry, k několika geniálním cvikům z kalanetiky se vyplatí vracet, nebo si je osvojit. Stačí k tomu domácí prostředí, výuková kniha či DVD a vhodná podložka na cvičení.

20. 2. 2014

všechny novinky